Rusztowania elewacyjne – Warszawa

Firma Ruszt-Mont oferuje profesjonalny montaż i demontaż rusztowań elewacyjnych na obiektach o wysokości do 100 metrów. Dysponujemy różnymi rodzajami rusztowań, które sprawdzą się przy wszystkich zastosowaniach, od napraw i remontów elewacji, ociepleń czy przy wymianie okien, aż po specjalistyczne roboty budowlane przy renowacji zabytków lub naprawie dachów. Zawsze dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb i wymagań naszych Klientów, a także do rodzaju obsługiwanego przez nas obiektu i specyfiki planowanych robót.

Rusztowania elewacyjne od doświadczonych i sprawdzonych producentów

Oferujemy rusztowania elewacyjne od doświadczonych i sprawdzonych producentów. Montujemy rusztowania firmy Altrad Mostostal, znakomitego polskiego producenta rusztowań, który wykorzystuje najnowsze dostępne technologie do zapewnienia dużej wytrzymałości i optymalizacji czasu montażu. Mamy także rusztowania Scafom-Rux, wytwórcy rusztowań z siedzibą w Holandii, który zapewnia bardzo dobrą jakość i kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo swoich wyrobów. W naszej ofercie są również rusztowania niemieckiej firmy Layher, która wytwarza szeroki wybór bardzo lekkich, bezpiecznych i gwarantujących niezwykle szybki montaż i demontaż, systemów do prac na wysokości. Proponujemy także rusztowania dostarczane przez polską firmą Pionart, która oferuje bardzo nowoczesne i innowacyjne systemy rusztowań, opracowywane przy udziale fachowców z instytutów badawczych i wiodących ośrodków naukowych. Oferujemy również systemy firmy Olan, której rusztowania spełniają najwyższe normy wytrzymałości i odporności i mogą być używane w najtrudniejszych warunkach klimatycznych. H2: Używane rusztowania elewacyjne Propozycje firmy Ruszt-Mont to także używane rusztowania elewacyjne. Okres bezpiecznego i efektywnego wykorzystania systemów rusztowań przy użytkowaniu zgodnym z zaleceniami producenta jest bardo długi. Wszystkie elementy, o ile były odpowiednio montowane, demontowane i transportowane i nie mają żadnych uszkodzeń mechanicznych mogą być wykorzystywane przez wiele lat. Koszt pozyskania używanego rusztowania elewacyjnego jest o wiele niższy niż zbliżonego systemu o podobnych parametrach bezpośrednio od producenta. To wielka zaleta takiego rozwiązania, ponieważ za znacznie niższą cenę można zyskać taką samą funkcjonalność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pozastałą ofertą w skład, której wchodzą m.in. rusztowania przejezdneprzemysłowe, specjalne i systemowe.

Używane rusztowania elewacyjne – SCAFOM-RUX, Baumann Mostostal i Layher

Firma Ruszt-Mont oferuje używane rusztowania elewacyjne typu SCAFOM-RUX, Baumann Mostostal i Layher. Firma Layher produkuje wiele rodzajów rusztowań, o różnej konstrukcji i sposobie montażu. Tym, co łączy wszystkie produkty firmy, jest niezwykła solidności i przemyślane rozwiązania, które ułatwiają pracę i zapewniają bardzo dobre parametry użytkowe. Wszystkie rusztowania Layher cieszą się opinią niezniszczalnych, a przy tym ułatwiających montaż i demontaż oraz oferujących bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa.

Zastosowanie rusztowań elewacyjnych

Zastosowanie rusztowań elewacyjnych jest bardzo szerokie i obejmuje właściwie pełen zakres robót budowlanych prowadzonych na zewnątrz budynku. Rusztowania elewacyjne są montowane w taki sposób, że ich konstrukcja jest łączona z elementami obiektu budowlanego, zapewniając zwiększenie stabilności oraz przenoszenie części obciążeń ze struktury samego rusztowania na budynek. Takie rozwiązanie pozwala na rozstawianie rusztowań obejmujących całą elewację bardzo szerokich i wysokich obiektów. Jednocześnie rusztowanie mocowane do budynku znakomicie znosi nie tylko własny ciężar i utrzymuje osoby z niego korzystające oraz wykorzystywane przy pracach materiały i sprzęt, ale również wytrzymuje obciążenie powodowane przez wiatr, padający deszcz czy śnieg.

Zakres użycia rusztowań elewacyjnych obejmuje prace prowadzone na różnych etapach wykańczania obiektu budowlanego oraz przy remontach i modernizacjach. Rusztowania elewacyjne ustawia się m.in. przy pracach związanych z montażem warstw termoizolacyjnych. Są wykorzystywane przy tynkowaniu ścian zewnętrznych oraz ich malowaniu. Bardzo często rusztowania elewacyjne są używane także podczas montażu zewnętrznego osprzętu np. elementów balkonów czy tarasów – mocowań barierek, elementów przeszkleń czy części odwodnień. Sprzęt tego rodzaju jest także niezastąpiony przy remontach i modernizacjach. Rusztowania elewacyjne rozstawia się przy termomodernizacjach, odgrzybianiach i remontach elewacji, wymianie elementów fasad z okładzin ceramicznych, różnego typu paneli metalowych i wykonanych z tworzywa sztucznego. Rusztowania elewacyjne są również używane przy prowadzeniu prac związanych z przebudową budynków, wymianą przeszkleń lub zmianą konstrukcji balkonów.