Budowa i demontaż rusztowań - Warszawa

Firma Ruszt-Mont zajmuje się budową i demontażem rusztowań na potrzeby firm budowlanych, remontowych oraz instalacyjnych i konserwujących budynki i wszelkiego typu instalacje. Zapewniamy kompleksową obsługę i realizację zleceń obejmujących również montaż specjalistycznego osprzętu w postaci poszerzanych konsol, dźwigarów kratowych, siatek zabezpieczających lub plandek. Zakładamy także daszki ochronne nad wejściami do budynków, drzwiami do klatek schodowych czy ciągami komunikacyjnymi. W ramach świadczonych usług wykonujemy na życzenie piony komunikacyjne według specjalnych wymagań, zsypy do gruzu oraz tymczasowe ogrodzenia przenośne zabezpieczające teren prowadzonych robót.

Wynajem rusztowań

Ruszt-Mont oferuje wynajem rusztowań do prac budowlanych każdego typu. Oferujemy sprzęt przeznaczony m.in. do prac przy termomodernizacjach, wykańczaniu wnętrz czy naprawach dachów. Wśród proponowanych przez nas rozwiązań są rusztowania systemowe modułowe i ramowe od różnych producentów. Pomagamy w wyborze sprzętu, który w najpełniejszym zakresie będzie odpowiadał specyfice prowadzonych robót.

Używane rusztowania budowlane

Nasza oferta to m.in. używane rusztowania budowlane w znakomitym stanie, bez uszkodzeń wpływających na komfort użytkowania czy bezpieczeństwo. Mamy sprzęt zarówno na potrzeby dużych firm budowlanych, jak i małych ekip remontowych. Wśród proponowanych przez nas typów są m.in. rusztowania elewacyjne idealne do prowadzenia prac termomodernizacyjnych, tynkarskich czy malowania budynków. Gwarantujemy dostarczenie każdego typu rusztowań w najkrótszym możliwym terminie.

Rusztowania do prac tymczasowych

Nasza firma ma duży wybór rusztowań do prac tymczasowych. Oferujemy rozwiązania nadające się do instalowania różnych systemów i urządzeń, doraźnych napraw i konserwacji zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Proponujemy rusztowania przejezdne o różnej konstrukcji – od sprzętu typowo mobilnego, po rusztowania systemowe przystosowane do montażu z kołami transportowymi. Nasza oferta to również rusztowania jezdne ze wspornikami i konstrukcje specjalne o podniesionej wysokości.

Rusztowania do każdego zastosowania

Ruszt-Mont ma ofertę dla każdego szukającego sprzętu do pracy na wysokości. Proponujemy rusztowania do każdego zastosowania, niezależnie od stopnia skomplikowania i ograniczeń nakładanych przez obiekt, przy którym mają być ustawione. Oferujemy rusztowania specjalne, w tym przystosowane do nierównych poziomów, rusztowania wiszące i dekarskie.

Nasza firma jest również przygotowana do obsługi zleceń od firm z różnych gałęzi przemysłu. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Oferujemy rusztowania przemysłowe do wykorzystania przy remontach i modernizacjach rozmaitych instalacji, naprawach urządzeń i infrastruktury przemysłowej.

 

Naszym atutem jest czas reakcji od zlecenia, który wynosi średnio 24h, a w przypadku zleceń ekspresowych – max 3h*.
* Dotyczy realizacji, które obejmują kompleksową obsługę wraz z montażem i demontażem na terenie Warszawy.