O firmie Ruszt-Mont

Firma Ruszt Mont z siedzibą w Warszawie, istnieje na rynku od 2000 roku.Podstawową działalnością firmy są wszelkiego rodzaju usługi w zakresie wynajmu, montażu i demontażu rusztowań.

Bogate doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w kraju i za granicą, wykwalifikowany personel, własna baza transportowo-spedycyjna i systemy rusztowań elewacyjnych i przemysłowych o łącznej powierzchni ok. 100 000 m kw. pozwoliło zdobyć nam duże grono stałych i zadowolonych klientów oraz opinię firmy profesjonalnej, rzetelnie wykonującej zobowiązania względem kontrahentów.

Swoją pozycję zawdzięczamy szybkiej i sprawnej realizacji zamówień oraz kompleksowej obsłudze klienta, na którą składa się: projekt zabudowy, transport, montaż i demontaż rusztowań z osprzętem. Na terenie budowy zapewniamy nadzór wykonawczy, odbiór techniczny i serwis w trakcie eksploatacji. Działalność nasza na wymagającym polskim rynku, pozwoliła poznać potrzeby i oczekiwania klientów, dzięki czemu stale podnosimy jakość oferowanych przez nas usług.

Nasza oferta rusztowań

Zgodnie z naszym mottem „Rusztowania naszą pasją, a montaż specjalnością” potrafimy zbudować dla Państwa konstrukcję z rusztowań o nietypowej konfiguracji i w nietypowym miejscu. Świadczy o tym galeria zdjęć zamieszczona na naszej stronie internetowej do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w skład której wchodzą: